Jdi na obsah Jdi na menu
 

Servisní práce

Servis stavebních strojů  Cílem těchto služeb je především zabránit nežádoucím a nenadálým odstávkám vašich strojů, a tak vám pomoci k dosažení jejich optimálního využití. Splnění tohoto cíle zabezpečujeme údržbou, opravami, preventivními zásahy.

Terenní servis

Nabídka oprav a servisu stavebních a lesních strojů přímo v terénu

Nabízíme opravy techniky, kterou nelze s rozumnými náklady přesunout do stabilního opravárenského provozu. Údržbu a drobné opravy je možno provádět přímo v místě nasazení stroje. Provádíme běžné a střední opravy strojů a zařízení. Kvalitními opravami strojů podporujeme trvalý růst a spokojenost zákazníka. Opravou stroje a zjištěním příčiny vzniku závady a jejím odstraněním zabráníme další. Průběh opravy je se zákazníkem konzultován.

 

Dílenský servis provádíme od běžné údržby a drobných oprav až po GO jednotlivých komponentů u strojů CATERPILLAR, VOLVO, KOMATSU, NEW HOLLAND, KOBELCO, HITACHI,JOHN DEERE KIMBERJACK  a všech dalších. Nabízíme také možnost nákupu originálních i neoriginálních náhradních dílů těchto značek. Dále nabízíme starší díly, a repasované díly všech značek dle dostupnosti.

Na objednávku zajistíme podvozkové části a náhradní díly potřebné pro GO.

Naši technici jsou připraveni Vám poradit ekonomicky výhodné řešení Vašich problémů, které jsme schopni konzultovat přímo s našimi dodavateli.

 

Jak předejít závadě na Vašem stroji?

 

Naše firma provádí preventivní prohlídky a pravidelný servis strojů včetně promazání a doplnění tukových náplní. Preventivní prohlídky strojů zajistí zákazníkovi pravidelnou údržbu a včasné plánování servisních zásahů většího rozsahu.

 

Na spolupráci se těší tým pracovníků PROLOMY s.r.o.

 

 
 

 

Kontakt

PROLOMY s.r.o.

Fakturační Adresa:
Třída Kapitána Jaroše 1922/3
602 00 Brno
IČ:29320631
DIČ: CZ29320631

Kancelář:
PROLOMY s.r.o.
Hošťálková 393
756 22

Mobil: 725531701

sabrsula@prolomy.cz